Де виготовляють мости для всієї України: Миколаївський "Океан" показав виробничий процес (фото)

Пішохідно-велосипедний міст, Шулявський шляхопровід, міст для Франківська, судноремонт: саме такі замовлення зараз виконує миколаївський суднобудівний завод Океан після відродження.

Об этом сообщает ukr-potting.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відроджений суднобудівний завод Океан, який не працював 7 років сьогодні працює в три зміни. На підприємстві будують мости для всієї України та виконують судноремонт буксирів, земснарядів та яхт, передають Патріоти України з посиланням на Ukraine News.

Сьогодні на заводі “Океан” будуються:

  • конструкції для пішохідно-велосипедного мосту через Володимирський узвіз
  • конструкції для Шулявського шляхопроводу
  • конструкції для естакад на майбутній Полтавській кільцевій дорозі
  • конструкції для мосту в Івано-Франківську
  • виконується судноремонт буксирів, земснарядів та яхт

На підприємстві працюють вже близько 250 людей. “Суднобудівний завод “Океан” знову дає життя і сам відроджується з кожною іскрою з-під різака (який ріже не станки для вивезення на металобрухт, а деталі майбутніх конструкцій!)”, – йдеться в повідомленні прес-служби підприємства.

Нагадаємо, що суднобудівний завод Океан зупинився у 2012 році. У листопаді 2013 року господарчий суд Миколаївської області визнав завод банкрутом. 3 грудня 2018 року суднобудівний завод «Океан» придбала українська компанія з Миколаєва. В січні цього року завод відновив роботу та виплатив більшу частину семирічної заборгованості по заробітній платі.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/de-vyhotovliaiut-mosty-dlia-vsiiei-ukrainy-mykolaivskyi-okean-pokazav-vyrobnychyi-protses-foto-278890.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя