Климпуш-Цинцадзе: європейські країни можуть зруйнувати Мінськ, якщо простять Росію

Климпуш-Цинцадзе: європейські країни можуть зруйнувати Мінськ, якщо простять Росію Іванна Климпуш-Цинцадзе. Фото: Дмитро Ларін

"Ми маємо всі шанси продовжити санкції (запроваджені на рівні ЄС) в червні на основі Мінська", — заявила Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє "Європейська правда". Об этом сообщает 032online.in.ua со ссылкой на СМИ.

Віце-прем’єрка також заявила, що йдеться не про можливій вихід України з Мінська, а про імовірну шкоду Мінським угодам через дії європейських партнерів.

"Я зрозуміла міністра Клімкіна таким чином: якщо наші європейські партнери руйнуватимуть засади, на яких Росія може повернутися до ПАРЄ, то ці європейські країни можуть звинувачувати самі себе у тому, що вони зруйнували Мінськ", — пояснила вона.

Нагадаємо, що Україна не має підстав розраховувати на припинення агресії з боку Росії у найближчій перспективі, однак стримати її може розширення присутності НАТО у Чорноморському регіоні.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/klympushtsyntsadze_ievropeyski_krainy_mozhut_zruynuvaty_minsk_yakshcho_prostyat_rosiyu_290613.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя