Садового переобрали лідером "Самопомочі"


На з’їзді "Самопомочі" у Києві Андрія Садового переобрали лідером партії ще на три роки

Про це повідомляє сайт Об’єднання "Самопоміч". Об этом сообщает segodnya.org.ua со ссылкой на СМИ.

11 травня рішення про обрання Андрія Садового лідером "Самопомочі" підтримали делегати партійного з’їзду, у зв’язку із закінченням попереднього терміну повноважень.

"Я не обіцяю вам легкої перемоги. Я обіцяю вам, що я буду чесним і зроблю максимум, буду працювати на всі 100%. Але це має бути спільна робота заради спільної перемоги, бо тільки спільні перемоги дають драйв і енергію", – сказав Садовий у зверненні до своїх однопартійців.

Також з’їзд затвердив новий склад політичної ради "Об’єднання "Самопоміч". Відтак, членами оновленої політради стали 11 осіб: лідер партії Андрій Садовий та голова виконавчого комітету "Самопомочі" Олег Лаврик, народні депутати Олег Березюк, Руслан Сидорович, Роман Семенуха, Оксана Сироїд та Тетяна Острікова, керівники обласних організацій партії Богдан Станіславський, Юрій Акуленко, міський голова Скадовська Олександр Яковлєв та директор департаменту комунікацій Остап Процик.

  • 11 травня мер Львова та лідер "Самопомочі" Андрій Садовий заявив, що готовий очолити партійний список на парламентських виборах та боротися за посаду прем’єр-міністра.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/11/sadovogo_pereobraly_liderom_quotsamopomochiquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя